Wszystko zaczęło się
w 1991 roku...

Nasza restauracja powstała z połączenia pasji i miłości do tworzenia niezapomnianych chwil.

W roku 1991 roku, w malowniczym zakątku otoczonym bujnym lasem, powstał Dworek Pod Lasem. Historia tego urokliwego dworku sięga głęboko w czas, a początki związane są z pasją i miłością do tradycji oraz piękna natury. Założyciele, małżeństwo Edyta i Franciszek Polok, marzyli o stworzeniu miejsca, gdzie ludzie mogliby celebrować najważniejsze chwile życia w magicznym otoczeniu.

Początek

Początki były skromne, ale pełne zaangażowania. Edyta i Franciszek wybudowali restaurację, w które zaczęli organizować imprezy okolicznościowe. 

Wczoraj

W roku 1991, Restauracja Pod Lasem otworzyła swoje drzwi dla pierwszych gości. Restauracja, prowadzona z pasją przez Edytę, szybko zdobyła uznanie smakoszy z okolicy. Kucharze inspirowali się tradycyjnymi recepturami, tworząc wykwintne dania, które zdobyły serca wielu gości.

W roku 2006 wybudowaliśmy 2 salę weselną.  W tamtym czasie Restauracja Pod Lasem przeszła kolejną metamorfozę, wprowadzając do swojej oferty sale weselne Dworek Pod Lasem. Pary narzeczonych zaczęły odkrywać urok tego miejsca jako idealnej przestrzeni do celebrowania swojej miłości. Sale weselne zostały zaprojektowane z dbałością o detale, aby każda ceremonia była niepowtarzalna i osobista.

Dzisiaj

Obecnie, Dworek Pod Lasem to uznane miejsce, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością. Restauracja nadal zachwyca wyjątkowymi smakami, a sale weselne są świadkami licznych radosnych chwil i uroczystości.

 

Dworek stał się miejscem, gdzie życie toczy się w rytmie natury, a każda wizyta staje się niezapomnianym przeżyciem.

Zapraszamy do naszego Dworku Pod Lasem

ul. Namysłowska 117 46-081 Dobrzeń Wielki 

Zarezerwuj telefonicznie stolik w naszej restauracji.
Tel. 77 469 55 23
Tel. 608 385 740